Інша лондонська газета – «Файненшел Таймс», назвала поганою новиною з Мюнхена для європейців те, що «за партнерство зі США доведеться платити і нині вони мають бути готові активніше розділяти важку ношу вирішення світових проблем, перш за все мова йде про Афганістан, де НАТО доводить своє право на існування, ведучи першу в своїй історії війну за межами Європи».
Паризька «Інтернешнел Гералд Трібюн» винесла у заголовок слова про те, що у Мюнхені США відмовилися від визнання «права» Росії на «сфери впливу». Цей часопис також звернув увагу на те, що після рішення Киргизстану під тиском Москви закрити американську базу в Манасі, будь-яке покращення стосунків між країнами було приречене. «Інтернешнел Гералд Трібюн» також наголошує, що, за словами Байдена, сказаними у Мюнхені, США «будуть продовжувати програму розміщення ПРО у Східній Європі».
Щодо ролі України у Мюнхені влучно висловилася «Файненшел Таймс», мовляв, тут було оголошено, що «Україна звернулася до всіх багатих країн світу із проханням стабілізаційного кредиту, щоб допомогти економці, яка дуже потерпає від глобальної фінансової кризи». Газета фактично ставить риторичне запитання, чи не є дивним збігом обставин, що повідомлення про спроби Києва заручитися іноземними позиками (у тому числі ніби-то 5-ма мільярдами доларів із Росії) з’явилися всього через кілька днів після того, як Міжнародний валютний фонд попередив, що перед економікою України стоять серйозні проблеми. «Файненшел Таймс» інформує, що умови МВФ щодо можливих майбутніх траншів для України залежать від жорстких вимог Фонду – «усунення бюджетного дефіциту, який на даний момент становить 3 відсотки, і замороження витрат на соціальну сферу», коли армія безробітних зростає.
(Прага – Київ)