Доступність посилання

ТОП новини

СБУ заперечила «причетність» Тимошенко до держзради. З цим погодились не усі


Служба безпеки України не веде кримінальної справи щодо державної зради Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це заявив, виступаючи в парламенті, голова СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, «немає жодних об’єктивних підстав говорити навіть про це».

«Ми перевірили звернення Секретаріату Президента щодо можливої державної зради Тимошенко..., робили запити в іноземні спецслужби. Ніяких підтверджень або доказів щодо державної зради не виявлено. Твердження спростовані», – сказав Наливайченко.

Минулого року заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що Секретаріат передасть до правоохоронних органів для докладного вивчення матеріали за ознаками державної зради та політичної корупції в діях Прем’єра Юлії Тимошенко.

Голова уряду такі звинувачення відкидала й називала «абсурдними».

Секретаріат: Звинувачення Тимошенко в зраді «обґрунтоване»

Тема зради Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко національних інтересів України «ще далеко не вичерпана і має вельми широке підґрунтя для продовження».

Так прокоментував висловлювання голови Служби безпеки Валентина Наливайченка заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський.

Він наполягає, що всі його заяви про «втілення Тимошенко в нашій країні політичних і економічних сценаріїв правлячих кіл однієї з сусідніх країн побудовані на інформації з надійних джерел, достатньо обґрунтовані і підтверджені реальними подіями».

За словами Кислинського, Служба безпеки має ретельно проаналізувати діяльність Прем’єра.

«Йдеться, зокрема, про конкретні плани дестабілізації суспільно-політичної ситуації в нашій країні, зазіхання на українську газотранспортну систему, об’єкти енергетики, стратегічні підприємства, ліквідні банки, засоби масової інформації», – цитує Кислинського прес-служба Президента.

Заступник голови Секретаріату наголосив, що доповість Президентові про свої наступні кроки щодо підтвердження фактів діяльності вказаних осіб всупереч інтересам країни. «У разі, якщо Глава держави не погодиться з моїми оцінками, я подам заяву про відставку. Це чесна і відповідальна позиція», – сказав Кислинський.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG