Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 07:49

Тимошенко дає зрозуміти парламенту, що слід краще працювати


Сергій Власенко (фото 2008 р.)

Київ – Прем’єр-міністр, презентуючи бюджет, висловила свою політичну позицію, вона задекларувала, що країні вкрай необхідний новий антикризовий Державний бюджет. І правові можливості реалізувати цю позицію у разі незатвердження бюджету парламентом є. Так прокоментував Радіо Свобода заяви Партії регіонів про намір Юлії Тимошенко порушити Конституцію у процесі затвердження бюджету народний депутат від БЮТ, адвокат Сергій Власенко.

– Я вважаю заяву Прем’єр-міністра щодо можливості реалізовувати бюджет-2010 політичною заявою. Тому коментувати її з юридичної точки зору поки зарано, оскільки коментувати юридично можна лише документи. Тож поки таких документів, урядових рішень немає – усі юридичні коментарі є вкрай недоречними. Однак, усім цілком очевидно, що парламент не працюючий і дуже мала ймовірність затвердження Державного бюджету, уся кризова ситуація підштовхує до нетрадиційних рішень на благо країни.

– Чи є правові можливості для цих нетрадиційних рішень?

– Я переконаний, що такі юридичні можливості є. Але ще раз наголошую, поки прозвучала лише політична заява. І політично Юлія Тимошенко має рацію на усі 100%. Адже ми маємо кризу, яку треба долати, парламент, який не працює, і велику необхідність покращити ситуацію. Тому, якщо парламент не затвердить проект бюджету на наступний рік і у відповідь з’являться рішення Кабінету Міністрів у вигляді розпоряджень чи постанов уряду, тільки тоді можна буде коментувати їх з правової точки зори. Але я запевняю: є юридичні можливості реалізувати політичну заяву Прем’єр-міністра щодо Державного бюджету-2010.

(Київ – Прага)
  • 16x9 Image

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG