Доступність посилання

ТОП новини

Суд заборонив Писаренку брати участь у засіданнях ЦВК


Сьогодні Центральна виборча комісія отримала ухвалу Окружного адміністративного суду Києва щодо заборони Анатолію Писаренку брати участь у засіданнях комісії.

Про це повідомив журналістам член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

Крім того, він зазначив, що Писаренко останнім часом не брав участі у засіданнях ЦВК. За словами Охендовського, в день голосування, 17 січня, Писаренко брав участь у засіданні комісії, проте його голос при ухваленні рішень не був вирішальним, і на легітимність рішень ЦВК не впливає.

За даними сайту БЮТ, вночі 17 січня Апеляційний адміністративний суд Києва за нововиявленими обставинами у повному обсязі задовольнив вимоги щодо поновлення на посаді члена Центральної виборчої комісії Писаренка. За словами керівника юридичного блоку БЮТ Андрія Портнова, Писаренко був незаконно позбавлений можливості брати участь у засіданнях ЦВК за попереднім рішенням Апеляційного адміністративного суду.

Раніше народні депутати від Партії регіонів заявляли про досягнення Писаренком граничного віку перебування на державній службі – 65 років, що є підставою для дострокового припинення повноважень члена ЦВК.
XS
SM
MD
LG