Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 16:10

Британські авіалінії готуються до страйку


Переговори між представниками британської авіакомпанії British Airways і профспілки в п’ятницю зірвалися без результату.

Таким чином, практично гарантованим вважають початок триденного страйку стюардів і стюардес компанії вже від півночі з п’ятниці на суботу.

Так само через тиждень, від 27 березня, компанії загрожує вже чотириденний страйк, якщо вона й доти не досягне домовленості з профспілкою, а далі можливі й подальші страйки.

Однак British Airways заявляють, що мають на випадок страйку добре підготовані запасні плани, які дозволять усе-таки забезпечити обслуговування майже двох третин міжнародних рейсів.

На час нинішнього страйку компанія скасує 1 тисячу 100 з майже 2 тисяч планованих рейсів, але надолужить частину втраченого орендою літаків із екіпажами в інших авіакомпаній, а також використовуватиме як бортпровідників працівників своїх інших підрозділів.

За цим планом, із головної бази British Airways на лондонському летовищі Гітроу буде виконано близько 60 відсотків від розкладу рейсів далекого прямування і 30 відсотків рейсів на близькі відстані.

Профспілка заявляє, що авіакомпанія не узгодила з нею своє рішення заморозити бортовому персоналові платню на 2010 рік, перевести частину працівників на неповну ставку і скоротити кількість стюардів чи стюардес на борту рейсів далекого прямування. British Airways заявляє, що ці кроки життєво важливі для самого існування компанії.

Recommended

XS
SM
MD
LG