Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 16:07

Британія поглибить співпрацю з Україною – посол


Великобританія поглиблюватиме співпрацю з Україною в здійсненні реформ – заявив на відкритті Навчального центру Британської Ради у Верховній Раді України посол Великобританії в Україні Лі Тернер.

«Уряд Британії вірить у те, що Україна – європейська держава, найбільш демократична у регіоні. Країна має провести велику роботу, щоб вступити до Євросоюзу, і наше завдання – допомогти Україні. Серед іншого, завдяки освіті», – сказав дипломат.

«Ми розуміємо, наскільки важливим для українських парламентарів, співробітників апарату Верховної Ради та парламентських комітетів є досконале володіння англійською мовою: це дозволить їм не лише плідно співпрацювати з британськими колегами, вивчати досвід та здобутки британської парламентської демократії, а і дозволить ознайомитися з історією, культурою, політичними традиціями англомовних країн», – заявив посол.

За словами Тернера, перші курси англійської для державних інституцій України були відкриті десять років тому при Міністерстві оборони, для навчання українських миротворців. «Україна бере активну участь у розбудові європейської безпеки, у боротьбі з міжнародним тероризмом», – наголосив посол Великобританії.

Recommended

XS
SM
MD
LG