Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 19:47

Геращенко: Януковичу негоже з Вашингтона говорити про комітет свободи слова


Президентові Віктору Януковичу було негоже заявляти про передачу комітету з питань свободи слова опозиції із Вашингтона. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила депутат від НУНС Ірина Геращенко.

«Негоже Януковичу говорити про те, що парламентський комітет з питань свободи слова має бути відданий опозиції, тільки з Вашингтона, де виник скандал щодо тієї ситуації, яка сьогодні вже відбувається в Україні – згортається свобода. Якщо ваш президент сьогодні заявив, що комітет з питань свободи слова буде віддано опозиції, то це потрібно було зробити ще вчора», – заявила Геращенко.

Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю виданню «Вашингтон Пост» у понеділок у Вашингтоні заявив, що керівником парламентського комітету з питань свободи слова повинен стати представник опозиції.

«Я завжди відстоював принципи свободи слова, і буду робити це і надалі. Підтвердженням цьому є те, що ми готові віддати комітет (комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації)», – сказав він, коментуючи звернення до нього колективу українського телеканалу TVi.

Вчора ж фракцiя Партiї регiонiв заявила, що готова розглянути питання про призначення представника опозицiї на посаду голови комiтету з питань свободи слова та iнформацiї в обмiн на призначення свого представника головою комiтету з питань податкової полiтики.
XS
SM
MD
LG