Доступність посилання

ТОП новини

Янукович у Луганську: замість програми реформ догана міністрові


Віктора Януковича зустрічають у Луганську, 20 травня 2010 року

Луганськ – 20 травня Президент України побував з робочою поїздкою у Луганську. Ключовим моментом візиту Януковича стала його участь у засіданні регіонального комітету економічних реформ. Але головною новиною стала не програма реформ, її Президент обіцяє оприлюднити пізніше, у сто днів свого правління, – а догана міністрові вугільної промисловості, який до Луганська не поїхав.

Під час виборів Віктор Янукович набрав на Луганщині потужну підтримку – майже півтора мільйона голосів. Не таємниця, що місцева політична та бізнесова еліта мають великі сподівання на нового Президента.

Обласний комітет із економічних реформ створили лише у квітні, а вже сьогодні він запропонував Президентові цілий пакет проектів. Главі держави презентували масштабні інвестиційні проекти для розвитку регіону у трьох напрямках – промисловість, житлово-комунальне господарство та соціальна сфера.

При цьому голова облдержадміністрації Валерій Голенко наголосив, що найбільше вони розраховують на російських інвесторів.

Сам же Президент багато говорив про необхідність відродження економіки, впровадження новітніх технологій та залучення інвестицій. Він пообіцяв доручити Кабмінові розглянути всі луганські проекти.

Невдоволеним Янукович залишився лише діями міністра вугільної промисловості Юрія Ященка за те, що він разом із ним не прилетів до Луганська.

«Сьогодні не приїхав міністр вугільної промисловості в Луганську область, яка є базовою вугільною областю, тоді як тут Президент і ціла низка міністрів. Один відсоток я йому залишу, а 99 відсотків – я йому покажу інше місце роботи», – сказав глава держави.

Наступне засідання обласного комітету з економічних реформ Віктор Янукович запропонував провести восени і подивитися, що буде зроблено за цей період.

На російських інвесторів сподіваються не всі

На сьогоднішньому засіданні окремо не обговорювали завод «Лисичанська сода». Між тим сьогодні у Лисичанську мітингували працівники цього підприємства. Содовикам заборгували зарплату за останні три місяці.

У своїй біді вони звинувачують власника. Кажуть, якби заздалегідь знали про приїзд Януковича до Луганська, відправили б до нього посланців, щоб дізнався Президент України, як «ефективно» працює в Лисичанську російський власник заводу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG