Доступність посилання

ТОП новини

Представники діаспори «не прийшли на зустріч з Януковичем» – Герман


Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман заявляє, що представники української діаспори у США проігнорували можливість зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем у Нью-Йорку.

За словами Герман, самі представники української діаспори у США запропонували Президенту України зустрітися під час його перебування у США.

«Незважаючи на щільний графік і низку двосторонніх зустрічей, Президент України погодився виділити час для проведення такої зустрічі. Але представники діаспори не скористалися такою нагодою», – сказала чиновниця.

11-14 квітня Президент України перебував у США з робочим візитом, де брав участь у Саміті з питань ядерної безпеки.

12 квітня Український конгресовий комітет Америки (УККА) висловив жаль з приводу того, що Янукович під час візиту до Вашингтона не знайшов часу зустрітися з представниками цієї найбільшої організації української діаспори.

20 вересня напередодні візиту до США Янукович надіслав Українському конгресовому комітету Америки листа, в якому йшлося про необхідність ведення активнішого діалогу влади в Україні з представниками української діаспори.

Самі американські українці твердять, що можливості для зустрічі з Президентом Януковичем не було й цього разу. «Це не передбачено», – відповіла на запитання Радіо Свобода президент УККА Тамара Олексій.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG