Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 11:23

Партія влади хоче забезпечити Януковичу три президентські терміни (огляд преси)


Київ – В урядовому проекті держбюджету на 2012 рік депутати від опозиції знайшли чимало розбіжностей у цифрах. Вони вважають, що Міністерство фінансів, за старою звичкою, заклало запас міцності для торгівлі з депутатами, завищивши видатки за статтею «обслуговування держборгу» на 5–7 мільярдів гривень. Про те, як влада ще збирається використати завищені видатки з бюджету, розповідає «Газета по-українськи» у статті «Руб сорок».

Три тисячі детективних агентств працюють в Україні без закону про приватний розшук. Чому – одна із загадок української політики, зазначає тижневик «Влада грошей». Численні спроби парламентаріїв ввести діяльність детективів у правове поле провалюються одна за одною через завуальований спротив. Як стверджують журналісти тижневика, українські пінкертони доволі комфортно почуваються поза законом, а МВС допомагає їм зберегти статус-кво. Однак конспірація вже не дозволяє приховувати масштаби ринку детективних агентств, адже річних обіг їхніх коштів – понад 50 мільйонів американських доларів.

«Хто стоїть за «касетним скандалом» і загибеллю Георгія Гонгадзе?» – у статті під таким заголовком колишній заступник Генпрокурора Микола Обіход на чотирьох шпальтах газети «Факти» пропонує свою версію подій, пов’язаних із касетним скандалом. Він переконує, що прямих доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе немає, а самого колишнього Президента просто намагаються скомпрометувати.

Партія влади планує забезпечити два терміни перебування при владі чинному Президентові Януковичу, а потім змінити Конституцію й обрати його в парламенті на третій строк. Для цього їм треба ліквідувати справжню опозицію і створити на її місці квазіопозицію. Саме тому влада розпочала судовий процес над Тимошенко. Про це в інтерв’ю газеті «День» стверджує бютівець Микола Томенко. Заголовок матеріалу «...Ми самі значною мірою зберегли «інструментарій», яким скористалася нинішня влада».

Близько 5 тисяч українців за останні два роки постраждали від туроператорів, інформує «Газета по-українськи». Щороку фірми припиняють діяльність. Згідно із законодавством, у таких випадках не передбачено відшкодування збитків. Це можливо лише, якщо почнуть процес про визнання фірми банкрутом. Проте ще ніхто з постраждалих не отримував компенсацій, зазначає видання.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG