Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 13:29

Україна вичерпала потенціал торгівлі з країнами СНД (огляд преси)


Київ – В уряді вже почали підраховувати мільярди додаткових прибутків, які Україна отримає внаслідок входження до зони вільної торгівлі СНД. Зокрема, Микола Азаров переконує, що такий крок щороку додатково приноситиме державі два відсотки ВВП. Експерти тижневика «Ділова столиця» не погоджуються з цим прогнозом. Вони вважають, що потенціал подальшого зростання об’ємів торгівлі з пострадянськими державами Україна вже вичерпала.

Що довше триває диктатура, то жахливіший кінець диктаторів, стверджує газета «День». Видання констатує, що всі диктатори починають однаково: обіцянками щастя й процвітання для народу. Їхні режими характеризуються випалюванням політичного поля, розправами з інакодумцями й відчуттям вічності свого правління. Але ніколи їхні обіцянки не виконуються, зазначає газета. А українських можновладців доля Муамара Каддафі має навчити простої істини: політичних опонентів до в’язниці не саджають. Із ними ведуть боротьбу на мітингах, шпальтах газет та екранах телевізорів. Інші паралелі «День» наводить у статті «Доля диктаторів».

За кількістю жінок у парламенті Україна посідає 110-те місце серед 180 держав світу. Сьогодні в Україні немає жодної жінки-міністра або голови облдержадміністрації, а рівень жіночої зарплати становить 2/3 від чоловічої. Все це внаслідок того, що політику гендерної рівності проводять в Україні непослідовно. Спочатку – спонтанний сплеск, за яким неодмінно настає стрімкий відступ. Це стверджує газета «Голос України» у матеріалі «Рівноправність жінок – часто лише красиві декларації».

На столичному ринку нерухомості – дефіцит дешевого житла. Серед причин те, що багато власників зняли з продажу свої квартири через очікуване подорожчання. А ще багато хто побоюється другої хвилі економічної кризи. Люди не впевнені у завтрашньому дні і прагнуть вкласти свої гроші у щось прибуткове. Про це пише газета «Сегодня».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG