Доступність посилання

ТОП новини

Участь Януковича у засіданні ЄврАзЕС 19 грудня не підтверджена – генсекретар


Запрошення Президентові України Вікторові Януковичу взяти участь у 32-му засіданні міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства, яке відбудеться 19 грудня у Москві, відправлено, але його участь не підтверджена, повідомляє сьогодні агентство УНІАН зі столиці Росії з посиланням на генерального секретаря ЄврАзЕС Таїра Мансурова.

За його словами, Януковича запрошують на такі засідання щоразу як керівника країни, що є в ЄврАзЕС спостерігачем, і він та Прем’єр-міністр Микола Азаров приїжджають, «коли мають можливість і бажання».

На запитання, чи підтверджена участь Януковича цього разу, урядовець відповів, що це питання «особисто» до Президента України.

Він додав, що рішення можна ухвалити за один день чи й навіть у сам день засідання, і в Москві «готові на будь-який варіант».

19 грудня у Києві має відбутися саміт Україна – ЄС.

Раніше сьогодні Президент Віктор Янукович заявив, що 19 грудня перебуватиме там, де це «буде необхідно». «До інтриг, які розводять політики, ми вже звикли, і для мене це не дивина. Я нікому не давав жодної інформації, де я буду 19-го числа», – сказав він під час відвідин Сум.

Радник Президента Ганна Герман учора закликала українське суспільство вірити, що 19 грудня «Президент зробить крок у той бік, який найбільше відповідатиме національним інтересам України».

Раніше вчора агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело у секретаріаті Євразійського економічного співтовариства повідомило, що Віктор Янукович візьме участь у черговому засіданні Міждержавної ради ЄврАзЕС, що відбудеться 19 грудня у Москві. Пізніше агентство УНІАН із посиланням на секретаріат ЄврАзЕС повідомило, що там офіційно не поширювали інформацію про прибуття Януковича, і додали, що запрошення Президентові надсилали, але про його участь «потрібно уточнювати в Адміністрації Президента України».
XS
SM
MD
LG