Доступність посилання

ТОП новини

Ромні чи Ґінґріч?


Мітт Ромні
Нью-Йорк – Президентська кампанія у США розгорається. Переможець від Республіканської партії, який визначиться у перебігу первинних виборів, протистоятиме на загальних виборах у листопаді чинному президентові Баракові Обамі – кандидату від Демократичної партії. Після трьох первинних виборів по штатах з восьми республіканських претендентів лишилося четверо.

Чергові первинні вибори, які відбудуться у Флориді, можуть визначити лідера перегонів. Поки що його немає, оскільки на трьох попередніх виборах було три різні переможці.

Оглядачі, які від самого початку прогнозували переконливий успіх Мітта Ромні, колишнього губернатора штату Масачузетс, помилилися. У Ромні репутація успішного бізнесмена, який врятував від банкрутства Олімпіаду у Солт-Лейк-Сіті, очоливши Організаційний комітет ігор.

Мітт Ромні з великою перевагою переміг на первинних виборах у штаті Нью-Гемпшир, але зазнав приголомшливої поразки у Південній Кароліні від колишнього спікера Палати представників Конгресу Ньюта Ґінґріча.

На думку оглядачів, Ньют Ґінґріч отримав 40 відсотків голосів проти 28 відсотків у Мітта Ромні завдяки своїй ораторській майстерності на публічних дебатах з суперниками-однопартійцями. Ґінґріч доводив, що саме він, якщо стане кандидатом від Респуліканської партії, здатний перемогти на президентських дебатах Барака Обаму, який теж відомий своїм талантом оратора.

Ромні без «білих рукавичок»

Мітт Ромні, який до останніх днів у промовах критикував виключно Обаму, ігноруючи звинувачення у лібералізмі з боку колег-суперників, змушений був зняти «білі рукавички».

«Я маю досвід лідера. Спікер Ґінґріч теж був лідером упродовж чотирьох років. Він був спікером Палати представників, але виявилося, що він поганий лідер. Він змушений був з ганьбою піти у відставку. Його діяльність розслідувала комісія Конгресу з питань етики. Його було оштрафовано, і 88 відсотків конгресменів-республіканців проголосували за догану спікерові Ґінґрічу», – сказав Ромні, виступаючи у Флориді.

Ромні – найбагатший з усіх претендентів. І, можливо, саме тому він не бажав публікувати декларацію про прибутки й податки, що він платив. За приблизними підрахунками, фінансисти оцінюють його капітал у чверть мільярда доларів. Однак після поразки у Південній Кароліні представник Ромні повідомив журналістам, що претендент цими днями оприлюднить усе.

Первинні вибори у Флориді призначено на 31 січня.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG