Доступність посилання

ТОП новини

Пшонка: ніякого стаціонарного лікування Тимошенко не потребує


Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявляє, що, згідно з результатами обстеження колишнього прем’єра Юлії Тимошенко зарубіжними лікарями, вона не потребує ні стаціонарного лікування, ні тим паче оперативного втручання. Про це він сказав журналістам у Дніпропетровську.

Він також додав, що Тимошенко має проблеми з хребтом, і наголосив, що висновки зарубіжних лікарів та українських «практично збігаються». При цьому він зазначив, що висновки лікарів є конфіденційними, і їх передано Юлії Тимошенко особисто. Крім того, наголосив Генпрокурор, їй залишили і результати обстеження, і рекомендації щодо усунення її захворювання.

Віктор Пшонка також зазначив, що і Генеральна прокуратура України, і Державна пенітенціарна служба були готові надати Тимошенко можливість обстежуватися у будь-якому державному або приватному медичному закладі Харкова, «якби це було необхідно». Проте лікарям це не знадобилося, додав Генпрокурор, і вони обстежували її на місці, в Качанівській колонії.

14 та 15 лютого комісія з німецьких, канадських і українських фахівців обстежувала Юлію Тимошенко в Качанівській виправній колонії, де вона наразі відбуває покарання.

Напередодні член медичної комісії, керівник відділення Інституту нейрохірургії імені Ромоданова Євген Педаченко заявив у Харкові, що стан здоров’я Тимошенко не потребує оперативного втручання. Натомість захисник Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що незалежні іноземні лікарі констатували важкий стан здоров’я колишнього прем’єра.
XS
SM
MD
LG