Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко не потребує операції, інші заяви – популізм


Державна пенітенціарна служба знову повідомила в п’ятницю, що стан здоров’я ув’язненої колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко нині не потребує хірургічного втручання або лікування у спеціалізованому медичному закладі.

Як мовиться в повідомленні, після колегіального вивчення висновків лікарів із Німеччині і Канади члени міжнародної комісії для медичного обстеження стану здоров’я Тимошенко дійшли остаточного висновку, що висновки міжнародної комісії в більшості збігаються з висновками попередніх обстежень колишнього прем’єра українськими лікарями, а призначений їй курс лікування в Київському СІЗО та Качанівській виправній колонії, від якого хвора неодноразово відмовлялась, відповідає рекомендаціям членів міжнародної комісії.

Висновки міжнародної комісії та рекомендації щодо тактики подальшого лікування Тимошенко наразі передані лікареві Качанівської колонії, мовиться далі в повідомленні.

Іншою заявою Державна пенітенціарна служба також наголосила в п’ятницю, що всі заяви захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка про тяжкий стан здоров’я та необхідність термінового стаціонарного лікування колишнього прем’єра – це «голослівні популістські заяви, які не мають обґрунтування та юридичного підтвердження».

Пенітенціарна служба також заявила, що «будь-яких перешкод у роботі комісії, а також наполягань щодо несанкціонованого ознайомлення з результатами медичних обстежень хворої іноземними лікарями не було, про що неодноразово говорили члени комісії, складено та підписано відповідні документи».

Раніше захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко заявляв, що на іноземних лікарів зі складу міжнародної комісії чинили тиск, що ці лікарі констатували стан здоров’я Тимошенко як тяжкий і наголошували, що вона потребує спеціалізованого лікування за межами колонії, а також що сама Тимошенко чула від іноземних лікарів, що оперативне втручання у її ситуації не виключається.

Натомість українські члени міжнародної медичної комісії, яка обстежувала Юлію Тимошенко в Качанівській колонії в Харкові раніше цього тижня, та інші урядовці, посилаючись на висновки обстеження, вже заперечували, що колишньому прем’єрові необхідне оперативне втручання чи навіть стаціонарне лікування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG