Доступність посилання

ТОП новини

Колишнього голову МВФ затримали через новий секс-скандал


Колишнього голову Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана затримали сьогодні у французькому місті Ліллі у зв’язку з його можливою причетністю до нового секс-скандалу.

Його затримали для допиту на термін до 48 годин і, за повідомленнями, можуть порушити проти нього офіційне слідство в справі про ймовірне зловживання корпоративними коштами. Йдеться про звинувачення, що Стросс-Кан, можливо, користувався корпоративними фондами на представницькі витрати для оплати сексуальних вечорниць за участі повій.

Нині у Франції розслідують широку справу про такі порушення, в ній уже арештували вісім осіб.

62-річний Домінік Ґастон Андре Стросс-Кан, відомий своїм нестриманим ставленням до жіночих принад, у травні минулого року мусив подати в відставку з посади голови Міжнародного валютного фонду через інший секс-скандал, у якому його звинувачували в намаганні зґвалтувати покоївку в нью-йоркському готелі. Цю справу врешті закрили, а Стросс-Кан заявляв, що секс там був суто добровільний. Через ту справу він втратив можливість кандидувати на президента Франції від Соціалістичної партії.

Відтак проти нього розслідували іншу справу, про спробу зґвалтування ще 2003 року, але закрили через термін давності. У ній Стросс-Кан теж визнав, що здійснив сексуальне посягання.
XS
SM
MD
LG