Доступність посилання

ТОП новини

Площі у центрі Москви готують для акцій на підтримку Путіна


Кілька площ у центрі Москви готують для вечірніх акцій на підтримку Володимира Путіна.

На Театральній площі у російській столиці стоїть кілька десятків автобусів з поліцією. Правоохоронці встановлюють металевий паркан та рамки металодетекторів. Робітники прибирають площу і монтують металеві конструкції для трьох сцен. Встановлюється звукова апаратура.

До площ у центрі Москви прибуває все більше поліцейських.

Красну площу поки не перекрили. «О 18.00 престанемо пускати», – сказав кореспондентові Радіо Свобода поліцейський, що чергує на площі.

Кілька великих екранів із зображенням російського триколора вже встановили на Манежній площі, що розташована поруч. Саму площу вже перекрили.

На Луб’янській площі також відбудеться акція на підтримку Путіна. Тут вже змонтовано сцену. Щоб розважити учасників мітингу, організатори встановили настільний футбол.Територію Тріумфальної площі, що трохи далі від Кремля, обстежують кінологи. Поліція встановлює металеві паркани. На площі чергують поліцейські автобуси.

Поліція чергує у всіх потенційних місцях проведення акцій протесту. Підходи до будівлі Центрвиборчкому заблоковано технікою.

За словами заступника говови МВС Росії Олександра Горового, під час виборів за громадським порядком в Росії стежать понад 440 тисяч поліцейських, дружинників й охоронців.

Паралельно зі збільшенням кількості поліції у Москві мережею поширюються заклики не допустити «силовий» варіант розвитку подій.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG