Доступність посилання

ТОП новини

Подорожчання бензину у США б’є по рейтингу президента Обами


Нью-Йорк – У Сполучених Штатах Америки ціна на бензин продовжує зростати. Це б’є по кишенях американців, а відтак і негативно впливає на рейтинг президента Барака Обами. До того ж, попереду сезон літніх відпусток, коли бензин, як правило, дорожчає.

У Каліфорнії, на Західному узбережжі Америки, найдешевший бензин коштує 1 долар 16 центів за літр.

Доводиться багато їздити і це мені надто дорого обходиться
Урсула Метьюз
«Я обслуговую будинки. Доводиться багато їздити, і це мені надто дорого обходиться, а з таким станом економіки, як нині, я не можу вимагати підвищення плати за свою роботу», – скаржиться Урсула Метьюз, слюсар-сантехнік, заправляючи на бензоколонці свою автівку.

1 долар 16 центів за літр на Західному узбережжі – це найвища ціна по країні, але і на Східному узбережжі ціни бензину теж зростають.

У Нью-Йорку, Пенсільванії, Масачузетсі бензин у середньому коштує 1 долар за літр. Тим часом, наближається сезон літніх відпусток, коли пальне традиційно дорожчає, оскільки попит зростає.

Економісти підрахували, що за час президентства Обами ціна пального зросла вдвічі. Нині американська родина за рік витрачає на бензин 4155 доларів, на 840 доларів більше, ніж 2010 року.

Пальне дорожчає – популярність президента падає

Невдоволення автомобілістів відбивається на рейтингу президента, до того ж у період передвиборної кампанії.

Ми повинні інвестувати у технологію, яка дозволить використовувати менше пального у наших автомобілях
Барак Обама
Сам Барак Обама залишається вірним своїй стратегії. «Ми повинні розробляти всі джерела американської енергетики, не лише нафту і природний газ, а й вітрову, сонячну, атомну енергетику, а також біологічне паливо, – говорить Барак Обама. – Ми повинні інвестувати у технологію, яка дозволить нам використовувати менше пального у наших автомобілях».

Між тим, за даними соціологічного дослідження, проведеного на замовлення газети The New York Times і телемережі CBS, лише 41 відсоток опитуваних позитивно оцінюють економічну діяльність президента, а 47 відсотків не схвалюють її.

Місяць тому рівень популярності президента сягав 50 відсотків. Таке значне падіння популярності упродовж кількох тижнів The New York Times пов’язує напряму із підвищенням вартості бензину.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG