Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: Тимошенко погодилася на стаціонарне лікування


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко погодилася на лікування в умовах спеціалізованого стаціонару, однак поки не дала згоду на лікування у запропонованій їй центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у Харкові. Про це журналістам повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко.

За її словами, нині від Тимошенко чекають на рішення щодо лікування у цій лікарні. Як розповіла Моісеєнко, колишній прем’єр має намір порадитися зі своїми захисниками з цього приводу.

Як наголосила перший заступник міністра, у лікарні, в яку мають намір доправити Тимошенко, є всі умови для її лікування і загалом заклад вважається одним із найкращих в області. Скільки триватиме лікування Тимошенко в умовах стаціонару, Моісеєнко не уточнила.

Тим часом на сайті партії «Батьківщина» з’явилася заява захисника колишнього прем’єра Сергія Власенка, у якій він наголошує, що «жодної довіри чиновникам МОЗ, а також чиновникам Державної пенітенціарної служби у Юлії Тимошенко нема». «Саме ці люди півроку писали, що Тимошенко здорова і дозволяли проведення слідчих, процесуальних та інших дій з Юлією Тимошенко», – цитує Власенка прес-служба партії.

Мінохорони здоров’я сьогодні повідомило про те, що Тимошенко лікуватимуть в умовах спеціалізованого стаціонару в центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у Харкові. Раніше у понеділок Генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівської колонії. Сергій Власенко тоді заявив, що, на його думку, клініку для лікування Тимошенко мають визначати німецькі лікарі, які раніше її обстежили.
XS
SM
MD
LG