Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові зоозахисники закликають уболівальників здавати квитки на матчі Євро-2012


Кілька десятків зоозахисників сьогодні вийшли із пікетом на майдан Свободи у Харкові. Вони виступали проти вбивства безпритульних тварин в Україні напередодні Євро-2012.

Захисники тварин закликали уболівальників бойкотувати чемпіонат, не фотографуватись із виставленим на майдані Свободи Кубком Європи – трофеєм, який буде вручено переможцям Євро-2012, здавати квитки на матчі і дивитись їх по телевізору. Цей чемпіонат Європи з футболу вони називають «найкривавішим в історії УЄФА».

«Це Євро увійде в історію Європи як «криваве Євро»…Рано чи пізно доведеться за це відповідати. Але зараз ми звертаємося до харків’ян із проханням допомагати тваринам, як тільки вони можуть, рятувати їх з останніх сил з рук живодерів. Також ми просимо бойкотувати матчі цього кривавого Євро і здати квитки на ці матчі», – заявила на акції віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України Олена Ратнікова-фон-Зассе.Учасники акції протесту скандували «Живодери, геть із Харкова!», «Ні Євро- 2012 на крові тварин!», а також «Винуватий особисто Кернес, Харків – найбільш відзначився у цьому плані». Також вони тримали плакати «Отруєння замість притулків – вирішення проблеми по-харківськи», «Захист тварин-справа честі людей!», та «Нас вбили до Євро-2012», «Живі істоти не сміття».
Учасники акції протесту скандували «Живодери, геть із Харкова!», «Ні Євро- 2012 на крові тварин!», а також «Винуватий особисто Кернес, Харків – найбільш відзначився у цьому плані». Також вони тримали плакати «Отруєння замість притулків – вирішення проблеми по-харківськи», «Захист тварин-справа честі людей!», та «Нас вбили до Євро-2012», «Живі істоти не сміття».

Активісти-зоозахисники наголошують на негуманному поводженні із бродячими собаками у Харкові, їхньому жорстокому вбивству просто на вулицях міста.

Водночас сьогодні директор Департаменту житлового господарства Харківської міськради Роман Нехорошков заявив, що загалом цього року у Харкові планують відловити 6 з половиною тисяч собак, майже дві з половиною тисячі тварин вже приспали. До того ж влада обіцяє наприкінці травня відкрити Центр утримання безпритульних тварин. Утім зоозахисники наголошують, що у вольєрах Центру собак довго не триматимуть і просто їх там знищуватимуть.

Подібні акції в Харкові проходять не вперше.
XS
SM
MD
LG