Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові і Донецьку відбулися акції проти вбивства безпритульних тварин


Акція в Донецьку була нечисленною
Близько сотні активістів-захисників тварин сьогодні у Харкові взяли участь в міжнародній акції «Fair Play» із вимогою припинити вбивства безпритульних тварин в Україні напередодні Євро-2012. Вони пройшли ходою від будинку міської ради на площі Конституції до майдану Свободи. Дехто прийшов із домашніми тваринами.

Як розповіла Радіо Свобода вице-президент Асоціації зоозахисних організацій України Олена Ратнікова-фон-Зассе, акція оголошена як безстрокова, «вона триватиме доти, доки вбивства тварин в Україні не будуть зупинені назавжди»

« І ми надсилаємо з цього приводу вимоги до Януковича і Азарова про відсторонення всіх комунальних служб в Україні від будь-якої діяльності із безпритульними тваринами. Бо вони вже всім довели, що ніколи нічого не вирішуватимуть гуманним способом, а завжди знаходитимуть вихід із становища, щоб красти і вбивати», – сказала зоозахисник.

Харківські захисники тварин заявляють, що в притулку для бродячих тварин, який влада обіцяє відкрити наприкінці травня, замість стерилізації та утримання тварин, насправді їх будуть вбивати. За словами Ратнікової-фон-Зассе, заклад діє вже два роки, і «нині у ньому тридцять вольєрів, а після остаточного введення в експулатацію буде п’ятсот, і саме в таких обсягах там знищуватимуть тварин».

Наступну акцію харківські захисники тварин планують провести у травні. Обіцяють блокувати відкриття Міжнародного кінофестивалю «Харківський бузок», на який з’їдуться відомі актори та режисери, зокрема передбачається участь Алена Делона.

31 березня у Харкові відбувся перший марш на захист безпритульних тварин. Він був міжнародним і пройшов у багатьох містах України та Європи.

Менш численна акція захисників тварин відбулася сьогодні під стінами Донецької облдержадміністрації.

Координатор акції Янна Новохватько розповіла: «Отруєння собак масове. Навіть вже не вбивають, просто труять. Розкидають фарш, у фарші пігулки, і собаки просто помирають».

Вимоги у захисників тварин залишаються незмінними. Вони хочуть, щоб влада припинила вбивати безпритульних тварин, а застосовувала для вирішення проблеми гуманні методи, тобто стерилізацію.
XS
SM
MD
LG