Доступність посилання

ТОП новини

Спілка журналістів оприлюднила перелік посадовців, які перешкоджають роботі журналістів


У переддень професійного свята – Дня журналіста, що відзначається 6 червня, – Національна спілка журналістів України вп’яте оприлюднює перелік посадовців, які своїми діями перешкоджають роботі журналістів.

Список очолюють «керівники проурядових фракцій: голова депутатської фракції партії регіонів Олександр Єфремов, голова депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков, голова депутатської фракції народної партії Ігор Шаров і голова депутатської фракції КПУ Петро Симоненко, які вимагали заборонити допуск журналістів до балконів сесійної зали парламенту у дні, коли проводиться блокування трибуни Верховної Ради України. 26 квітня 2012 року журналістам перешкоджали в збиранні інформації про події в сесійній залі. Журналісти подали заяву до комітетів ВРУ, оскільки вважають, що «створено прецедент перешкоджання роботі журналістів, якого не було за всю історію українського парламентаризму».

НСЖУ привертає увагу високопосадовців держави, правоохоронних органів, кваліфікаційних комісій суддів до кричущих фактів порушень Конституції і законів України, міжнародних зобов’язань, взятих Україною. Як і попередні, цей список НСЖУ оприлюднює не лише в Україні, а й передає до Міжнародної федерації журналістів, Ради Європи, Європарламенту та інших структур.
XS
SM
MD
LG