Доступність посилання

ТОП новини

Британські міністри не приїдуть на групові матчі Євро-2012 до України


Уряд Великої Британії заявив у четвер, що ніхто з його міністрів та інших урядовців вищих рівнів не буде відвідувати групові матчі чемпіонату Європи з футболу, що відбуватимуться в Україні.

Можливість їхніх відвідин матчів в Україні на пізніших стадіях Євро-2012 ще розглядається, мовиться в повідомленні Міністерства закордонних справ Великої Британії.

Причиною для цього є «поширене занепокоєння щодо вибіркового правосуддя і стану з верховенством права в Україні», заявило міністерство.

В Україні відбудуться всі групові матчі збірної Англії.

Раніше в четвер у Європейській комісії підтвердили, що ні її президент, ні єврокомісари, як і раніше, не збираються відвідувати матчі чемпіонату Європи з футболу в Україні.

Раніше в Європейській комісії вже заявляли, що всі її члени не мають намірів відвідувати заходи Євро-2012 в Україні, хоча Європейський Союз не став ухвалювати одностайного бойкоту української частини Євро-2012.

Також ціла низка урядовців Євросоюзу і країн-членів ЄС уже заявляла, що не стане приїжджати до України на матчі чемпіонату. Зокрема, про це заявляли у Франції, Австрії, Бельгії та Іспанії. А представники влади ще кількох країн, зокрема, Німеччини, чи президент Європарламенту та генсекретар НАТО, заявили про можливість такого бойкоту.

Його причиною, яку дехто не називав прямо, але на якій наголошували інші, є становище навколо колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, ув’язнення якої за звинуваченнями в перевищенні влади на урядовій посаді називають політично мотивованим і зразком вибіркового застосування правосуддя в Україні.
XS
SM
MD
LG