Доступність посилання

ТОП новини

У Суходільську все чекають на воду від Азарова


Луганськ – У місті Суходільську на Луганщині ніяк не можуть налагодити нормальне водопостачання. Рік тому місто відвідав прем’єр-міністр України Микола Азаров і пообіцяв мешканцям вирішити цю проблему. Однак і досі чимало городян отримують воду лише кілька годин на добу.

Мешканець Суходільська Анатолій змушений купувати воду в магазині, адже у крані вона не завжди буває, до того ж водопровідну воду чоловік пити не наважується. Ще пам’ятає 2003 рік, коли через забруднення води Суходільськ охопила епідемія гепатиту.

«Як вона була проблема, коли ще жовтухою діти тут хворіли, так вона і буде», – каже чоловік.

Знає про проблему і Микола Азаров. Рік тому, після вибуху на шахті «Суходільска-Східна», прем’єр приїздив до міста і серед іншого обіцяв суходільцям воду.

Протягом року вирішимо проблему з забезпеченням якісною водою мешканців міста Суходільська
Микола Азаров
«Ми всі пам’ятаємо епідемію гепатиту, яка була в цьому місті. І протягом року вирішимо проблему з забезпеченням якісною водою мешканців міста Суходільська», – сказав тоді Микола Азаров.

Гроші надійшли пізно

Нинішній водогін не дає потрібного тиску. Особливо це відчутно у літній період, коли воду використовують у приватному секторі для поливу городів. Через це страждає інша частина міста, де розташовані багатоповерхівки. Як пояснили у мерії Суходільська, кошти на новий водогін Київ дійсно виділяв, але процес цей розтягнувся, тому освоїти гроші не встигли.

Новий водогін нам не зробили. Кабміном було виділено 15 мільйонів, але вони прийшли дуже пізно
Тетяна Шевченко
«Новий водогін нам не зробили. Кабміном було виділено 15 мільйонів, але вони прийшли дуже пізно. Поки був проведений тендер. Вони просто не були освоєні», – розповіла Радіо Свобода мер Суходільська Тетяна Шевченко.

Ювілей замість водогону

Зараз у міста грошей немає. Тим часом у сусідньому Краснодоні, якому Суходільськ підпорядковується адміністративно, триває підготовка до відзначення 70-річчя «Молодої гвардії». Лише на реконструкцію музею «Молодої гвардії» з держбюджету виділили 40 мільйонів гривень.

У Суходільську ж звикли до проблем з водою, до нестачі роботи, до покинутих квартир у будинках. Також звикли вірити політикам. Один із потенційних кандидатів у народні депутати нещодавно роздавав виборцям по 50 гривень. Мешканка Суходільська Ніна Андріївна зізналася: проголосує за нього, бо взяла ці гроші, а ще, каже: він про воду щось згадував.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG