Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 12:27

Козацькими покараннями пригрозили депутатам активісти (ВІДЕО)


Громадські діячі показали під Верховною Радою, що чекало б нинішніх депутатів, які порушують закон, на Запорізькій Січі. Зокрема, вони інсценували громадський суд для казнокрадів, побивши буковими киями манекена-депутата.

«Будь-якій брехні, будь-якому крадійству є межа. Поки це символічний акт, але вони нас доведуть, що буде акт реальний. Тому що це вже переходить усі межі. Може статися так, що в Україну хоча б на кілька днів повернуться запорізькі традиції і вас тоді не врятують ні паркани, ні міліціонери», – наголосив один із учасників акції, письменник Віталій Капранов.

Також громадські активісти розповіли про козацькі покарання за рейдерство, крадіжку у приватної особи, рецидивізм, убивство та тілесні ушкодження, завдані з необережності. За це на Запорізькій Січі не лише били, але й могли стратити, наголосили активісти.

Водночас і брати Капранови, і політолог та історик Олександр Палій, і кобзар Тарас Компаніченко, які є ініціаторами акції, наразі є кандидатами в народні депутати від Української платформи «Собор».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG