Доступність посилання

ТОП новини

Новий прем’єр Японії оголосив склад свого кабінету


Сіндзо Абе
Новопризначений прем’єр Японії Сіндзо Абе сьогодні оголосив склад свого кабінету міністрів. Він пообіцяв проводити жорсткішу дипломатичну політику і врегулювати економічні питання.

Віце-прем’єром, міністром фінансів став Таро Асо, який очолював японський уряд у 2008-2009 роках. Фуміо Кісіда став міністром закордонних справ, Іцунорі Онодера – міністром оборони. Міністром економіки, торгівлі і промисловості став Тосіміцу Мотегі.

«Я хочу взяти урок з досвіду роботи своєї попередньої адміністрації, зокрема з невдач, і прагну стабільного уряду», – сказав Сіндзо Абе в кулуарах парламенту в Токіо, який затвердив його на посаді прем’єр-міністра країни.

На виборах, що відбулися 16 грудня, Абе привів до перемоги Ліберально-демократичну партію, завершивши таким чином більш як трирічне правління Демократичної партії Японії.

58-річний Сіндзо Абе став сьомим прем'єр-міністром Японії за останні шість років. Його уряд має розв’язати низку проблем, серед яких загроза рецесії і суперечки з Китаєм щодо належності кількох територій. Абе вже працював на посаді прем’єр-міністра у 2006 – 2007 роках.
XS
SM
MD
LG