Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 15:02

Через сепаратистів донеччани можуть залишитись без соцвиплат


Донецьк – Через останні події в регіоні можуть бути проблеми з соціальними виплатами для населення. При цьому, ситуація на Донеччині залишається складною – все частіше жителі відчувають наслідки війскових дій на своєму житті. Прихильники самопроголошеної республіки продовжують агітацію і вже визначились із формою бюлетенів для незаконного референдуму.

Звечора антитерористична операція в активній фазі розпочалась у Маріуполі.
За словами очевидців та місцевих колег, там йдуть бої з сепаратистами, вони перекривають вулиці покришками й тролейбусами, проте міську раду вдалось звільнити.

У Слов'янську цієї ночі українські сили антитероричтичної операції пішли в атаку, про це говорять місцеві жителі – вони вночі чули постріли, вибухи й шум пересування важкої техніки і бачили сигнальні ракети. Також жителі повідомляють про бої біля Слов'янська у селищі Андріївка. Про результати операції силовики поки що не повідомили.

У Донецьку сепаратисти видають зброю всім охочим, про це повідомлялось раніше, вчора ввечері про це сказав і експерт Дмитро Тимчук, лише в самому Донецьку було пограбовано дві крамниці зброї.

Настрої у населення відповідні – у Слов'янську люди бояться виходити на вулицю, іноді, через бої, навіть лишаються ночувати на роботі, а проблеми з банками і транспортом тільки погіршують ситуацію. Через проблему з телебаченням (деякі абоненти досі не мають доступу до українських каналів) частина людей дезінформована.

Через ситуацію з банками така проблема постала вже на офіційному рівні – в обласній адміністрації визнали, що складнощі вже є.

В першу чергу вона торкнеться північних районів області (саме там відбуваються активні антитерористичні заходи), у Слов'янському районі через дії самопроголошеної республіки вже зупинилась виплата пенсій. При цьому, за словами держслужбовців, якщо не припиняться напади на відділення банків та інкасаторські машини, а також на установи зв'язку і державної влади, усі соціальні виплати в регіоні можуть бути паралізовані.

Референдум готують

Попередній референдум-опитування показав, що на Донеччині майже 73% людей виступає за єдність України. Проте, це не зупинило підготовку сепаратистами референдуму, призначеного на 11 травня. Зараз представники самопроголошеної республіки намагаються захопити виборчі дільниці, а в деяких містах відповідними рішеннями їм допомагає місцева влада.

Нарешті відоме питання, яке хочуть винести на незаконний референдум, бо раніше точились дискусії щодо кількості й змісту питань. Питання буде єдине: «Чи підтримуєте ви Акт про державну самостійність Донецької народної республіки?». При цьому, жодних водяних знаків або бодай якихось захисних елементів бюлетені не мають – їх можна безперешкодно роздрукувати у будь-якій кількості. Як заявили у самопроголошеній республіці, списки виборців вони уже мають і загалом до референдуму готові.

«Референдум» на сході України готують і координують з Росії – СБУ

Тим часом Служба безпеки України повідомила, що отримала беззаперечні докази підготовки і координації російською стороною заходів із проведення у східних областях України так званого «референдуму» зі створення «Донецької народної республіки» із заздалегідь відомими результатами.

Як повідомляє прес-служба СБУ, про це, зокрема, свідчить запис розмови керівника руху «Русское единство» Олександра Баркашова (Москва) з лідером незареєстрованої організації «Православний Донбас» Дмитром Бойцовим (Донецьк).

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


У розмові Бойцов просить підтримки російських військових для успішного проведення так званого «референдуму» 11 травня. Натомість Баркашов пропонує сфальсифікувати результати опитування, «намалювати 100% «за».

У розмові присутня ненормативна лексика, попереджають в СБУ.

До повідомлення додано аудіофайли з субтитрами російською, англійською і німецькою мовами.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG