Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2019, Київ 01:27

Україна і Росія задокументували спільний контроль пункту Куйбишеве-Дяково


Міжнародний прикордонний пункт пропуску «Гоптівка» у Харківській області, архівне фото

Україна та Росія підписали протокол про спільний контроль у пункті пропуску Куйбишеве-Дяково. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента з посиланням на голову Державної прикордонної служби Віктора Назаренка.

«На виконання мирного плану президента, Державна прикордонна служба здійснює системні кроки щодо відновлення державного кордону на нині неконтрольованій ділянці», – цитує Назаренка прес-служба президента.

Він поінформував президента про зустріч 30 жовтня з виконувачем обов’язки голови Прикордонної служби Росії, «за підсумками якої підписано протокол про спільний контроль у пункті пропуску Куйбишеве-Дяково і визначено механізми виходу на спільний контроль у пунктах пропуску Донецьк-Ізварине та Матвєєв Курган-Успєнка».

Забезпечення контролю на українсько-російському кордоні є частиною «мінських домовленостей».

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про врегулювання на сході України, перший пункт якого передбачав негайне припинення вогню, а 19 вересня схвалила меморандум про реалізацію цього пункту протоколу, який передбачає заборону на застосування всіх різновидів зброї та наступальних дій. Втім, ці угоди неодноразово порушували.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG