Доступність посилання

25 Листопад 2017, Київ 02:48

На підтримку відставки генерального прокурора Віталія Яреми вже вдалося зібрати 142 підписи народних депутатів зі 150 потрібних, розповів журналістам депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв.

«Із комбатів за відставку підписались всі: Семенченко, Береза, Тетерук, Мельничук. Тільки Женя Дейдей, командир «Київ-1», не підписав ініціативу про відставку Яреми. Свій підпис поставив Ярош. Він його поставив лівою, не пораненою рукою у шпиталі на окремому листі. Так само з фронту передав свій підпис Андрій Білецький», – розповів Соболєв, який ініціював збір підписів.

Єгор Соболєв також повідомив, що шість депутатів відкликали свої підписи. Один із них, депутат від «Радикальної партії» Ігор Попов, зробив це відкрито, а ще п’ять депутатів-мажоритарників – через звернення до секретаріату Верховної Ради.

У пʼятницю, 6 лютого, генеральний прокурор Віталій Ярема звітував перед депутатами про результати своєї роботи. Він зокрема заявив, що розслідування справ, які стосуються діячів періоду президентства Віктора Януковича, гальмується тим, що «злочинцям дозволили втекти», а Росія їх не видає Україні.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG