Доступність посилання

ТОП новини
22 жовтня 2020, Київ 04:09

Ганна Дурицька не стала спілкуватися з пресою в Києві


Свідок убивства Бориса Нємцова Анна Дурицька

Українська модель Ганна Дурицька, яка перебувала поруч із російським політиком Борисом Нємцовим у момент його загибелі, не стала спілкуватися з пресою після повернення до Києва. З літака її вивели так, щоб вона не перетиналася з журналістами, повідомляє ТСН.

«Три дні тривали слідчі дії. Ну і зрозуміло, що вона зараз не прагне до зайвої публічності. Їй треба відпочити, тому що вона у важкому стані. Вона ледве залишилася живою і здоровою, їй зараз треба відпочити якийсь час», – сказав журналістам адвокат Дурицької Вадим Прохоров.

Упродовж трьох діб, що минули від часу вбивства Бориса Нємцова, громадянка України Ганна Дурицька залишалася в Москві, де її допитували як свідка. За словами самої українки, залишити російську столицю їй не давали представники силових відомств Росії, хоча Дурицька не була затриманою.

Борис Нємцов був убитий пізно ввечері 27 лютого в центрі Москви –приблизно за 200 метрів від Кремля на Великому Москворецькому мосту. Похорон Нємцова відбудеться у Москві у вівторок, 3 березня.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG