Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 02:18

Протест за «велику політичну реформу». Живий блог

Мітинг під стінами українського парламенту триває третій день. Чи вдасться зберегти мир сьогодні?


Коротко про головне

Депутати ухвалили медичну реформу і направили два подібних законопроекти про скасування депутатської недоторканності на розгляд Конституційного суду. А от визначитись зі змінами до виборчої системи не вдалось.

Громадський рух ЧЕСНО, Реанімаційний пакет реформ, Автомайдан, Антикорупційний штаб та Центр протидії корупції також оголосили про припинення вуличної акції «Велика політична реформа» до наступної сесії парламенту.

Народний депутат від «БПП» Мустафа Найєм пояснив якими методами продовжить свою боротьбу за «велику політичну реформу»:

«Лідерство має бути не тільки в привласненні результатів боротьби, але і в сміливості визнавати помилки, змінювати форму боротьби і продовжувати рухатися всупереч обставинам. З трьох наших вимог конкретні кроки зроблені тільки по одному - по недоторканності. Повний провал тільки за третім пунктом - президент відмовився вносити в парламент законопроект про Антикорупційний суд. Глава держави виявився єдиним політиком, який не тільки проігнорував нашу акцію, а й знехтував її вимогами.
Ми продовжуємо наші поїздки в регіонах - починаючи з суботи я продовжую поїздки по регіонах, першими трьома містами будуть Херсон, Миколаїв, Одеса».

Партія «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі вирішила продовжити акцію біля Верховної Ради і залишатися з людьми в наметовому містечку для продовження мирної акції протесту. Інші учасники продовжуватимуть боротьбу «іншими методами». Цю заяву зачитав активіст Олександр Леменов.

В наметове містечко не пропустили навтіть пінопласт. Втім, без сутичок. Мітингувальники починають облаштовувати місця під нічліг, щоб завтра знову вимагати свого.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG