Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 11:42

Протест за «велику політичну реформу». Живий блог

Мітинг під стінами українського парламенту триває третій день. Чи вдасться зберегти мир сьогодні?


Коротко про головне

Депутати ухвалили медичну реформу і направили два подібних законопроекти про скасування депутатської недоторканності на розгляд Конституційного суду. А от визначитись зі змінами до виборчої системи не вдалось.

22:23 19.10.2017

Громадський рух ЧЕСНО, Реанімаційний пакет реформ, Автомайдан, Антикорупційний штаб та Центр протидії корупції також оголосили про припинення вуличної акції «Велика політична реформа» до наступної сесії парламенту.

22:18 19.10.2017

Народний депутат від «БПП» Мустафа Найєм пояснив якими методами продовжить свою боротьбу за «велику політичну реформу»:

«Лідерство має бути не тільки в привласненні результатів боротьби, але і в сміливості визнавати помилки, змінювати форму боротьби і продовжувати рухатися всупереч обставинам. З трьох наших вимог конкретні кроки зроблені тільки по одному - по недоторканності. Повний провал тільки за третім пунктом - президент відмовився вносити в парламент законопроект про Антикорупційний суд. Глава держави виявився єдиним політиком, який не тільки проігнорував нашу акцію, а й знехтував її вимогами.
Ми продовжуємо наші поїздки в регіонах - починаючи з суботи я продовжую поїздки по регіонах, першими трьома містами будуть Херсон, Миколаїв, Одеса».

21:46 19.10.2017

Партія «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі вирішила продовжити акцію біля Верховної Ради і залишатися з людьми в наметовому містечку для продовження мирної акції протесту. Інші учасники продовжуватимуть боротьбу «іншими методами». Цю заяву зачитав активіст Олександр Леменов.

21:35 19.10.2017

В наметове містечко не пропустили навтіть пінопласт. Втім, без сутичок. Мітингувальники починають облаштовувати місця під нічліг, щоб завтра знову вимагати свого.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG