Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 11:46

Радіо Свобода Daily: Судові справи Саакашвілі в Києві та Тбілісі


Міхеїл Саакашвілі під час засідання Апеляційного суду Києва, який розглядає апеляційну скаргу прокуратури на відмову призначити йому запобіжний захід. Київ, 3 січня 2018 року

Саакашвілі і суди

3 січня відбулося одразу три судові засідання, фігурантом яких був колишній президент Грузії, лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі. Два пройшли у Києві, одне – в Тбілісі. Тепер коротко про їхні результати:

«Дива не буде. Буде війна»

«Дива не буде. Буде війна. І вистояти в ній можна лише всім разом», – наголошує письменник Сергій Жадан у своїй статті. Про четверту новорічну ніч з війною, настрої серед військових і цивільних та історії тих, хто захищає Україну, читайте за лінком.

Тепер заголовки:

Українське дитя свободи

У 1980-і роки історію Володимира Половчака розказували всі провідні видання Америки. Ще б пак: 12-річний радянський хлопчик відмовився повертатися до СРСР всупереч волі батьків. Ба більше: американська влада стала на його бік. Ці публікації ще й досі можна знайти в інтернеті. Американська преса називала його «наймолодшим радянським перебіжчиком», радянська ж звинувачувала Вашингтон у тому, що хлопчика «тримають у заручниках». Доля Володимира Половчака вирішувалася у суді впродовж кількох років, аж до його повноліття. Журналіст Радіо Свобода розшукала Володимира Половчака через майже 38 років після його прибуття у США. Чим сьогодні живе «наймолодший радянський перебіжчик», читайте за лінком.

Володимир Половчак, 1980 рік
Володимир Половчак, 1980 рік

Будьте сміливими і вільними!

Ваше Радіо Свобода Daily

Радіо Свобода Daily – читайте все в одному мейлі! Усі важливі новини та ексклюзиви нашого сайту в одному листі. Надсилаємо щодня (окрім неділі) о 7-й ранку якраз до Вашого сніданку. Підписатись на розсилку можна тут

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG