Доступність посилання

ТОП новини
22 Квітень 2019, Київ 22:58

Молода зірка Instagram затьмарила собою розслідування про корупцію в Кремлі


Російський Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального опублікував розслідування про російського олігарха Олега Дерипаску та віце-прем'єра Росії Сергія Приходька, засноване на книжці й Instagram-акаунті дівчини, яка називає себе Настя Рибка.

Розслідування команди Навального стосується корупційних зв’язків олігарха Олега Дерипаски і віце-прем’єра Росії Сергія Приходька, а також їхньої причетності до втручання Кремля в президентські вибори в США. Їх фактично допомогла викрити своїми дописами в соцмережах та іншою «творчістю» молода жінка, яка називає себе «Настя Рибка».

Сам Навальний закликав, щоб увага до його розслідування не перетворювалася на увагу до цієї жінки зі специфічною репутацією. Але ця увага таки була відвернута.

У Instagram-і Настя Рибка викладала знімки з російським бізнесменом Олегом Дерипаскою, близьким до президента Росії Володимира Путіна.

​На одному з постів – їхній відпочинок на яхті. Команда Навального виявила: разом з Олегом Дерипаскою і Настею на кораблі був і російський віце-прем’єр Сергій Приходько.

Настя Рибка, хто б вона не була, – автор книжки «Дневник по соблазнению миллиардера». Точної інформації про неї досить мало.

Хто ж така Настя Рибка?

На російському телебаченні Настя визнавала, що раніше торгувала інтимними послугами (але послуги «не тільки для ліжка», а й для «зустрічей і тусовок»).

Російському сайту «Лайф» вона розповідала, що працювала в гаремі московського «секс-тренера», відомого під псевдонімом «Алекс Леслі». У соцмережах Настя Рибка публікувала чимало інтимних знімків і розповідала про особисте життя.

Після публікації розслідування штабу Навального жінка заявила: на яхті олігарха її нібито зґвалтували кілька людей – і тепер, завдяки Навальному, вона «може розповісти, як усе було». Згодом вона заявила, що ці її слова були «тролінгом» і «тестом на інтелект».

Водночас Дерипаска заявив, що через «брехливі звинувачення» «буде захищати свою честь в суді». ЗМІ пов’язали цю заяву і з розслідуванням Навального, і з обвинуваченнями Насті.

Який зв’язок між Навальним і Рибкою?

У вересні 2017 року Настя Рибка була в числі дівчат, які намагалися зірвати роботу передвиборчого штабу Навального (його врешті таки не допустили до участі у виборах президента Росії). Дівчата нібито хотіли «спокусити» команду Навального, щоб політик припинив боротьбу за владу.

Потім Настя погрожувала особисто Навальному, що його «знайдуть і займуться з ним коханням», відео викладуть у мережу, президентом же стане її «секс-тренер».

У різних джерелах дівчину називають по-різному. В Instagram-і вона викладала сертифікати на ім’я Анастасії Костін. Але «Лайф» називав її «Анастасією Вашукевич», так її називають найчастіше і в інших джерелах. Російський журнал Maxim назвав її Анастасія Башухевич.

У чому більшість джерел сходяться, то в тому, що дівчина родом з білоруського Бобруйська. Так само вона стверджує і у своїй книжці.

Непідтверджені заяви дівчини

Багато «сенсаційних» заяв дівчини складно перевірити. Наприклад, вона заявляла, що в Білорусі в «робітниць гарему секс-гуру» виникали проблеми з правоохоронцями, їх «часто викликали на допити», її саму «добу тримали в камері», тому вона і «втекла з країни».

У своїй книжці Настя стверджує, що її «секс-тренер» нібито «спокусив помічницю і кохану Олександра Лукашенка», але кинув її. Та образилася і подала на «тренера» в суд, наскаржилася на нього Лукашенку… Тож «тренер» «втік з Білорусі».

Також Настя в інтерв’ю стверджувала, що «була в опозиції на Хартії» – тобто нібито працювала в опозиційному до білоруської влади виданні «Хартія-97». Нібито її забирали на допити в Комітет державної безпеки Білорусі.

Головний редактор «Хартії-97» Наталя Радіна заявляла, що вона Настю Рибку не знає.

На прохання Радіо Свободи в КДБ Білорусі відмовилися коментувати слова про затримання дівчини. І додали: «Ця може придумати що завгодно».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG