Доступність посилання

ТОП новини

«Припиніть втручання в Україну» – в НАТО звернулись до Росії


Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон
Посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон

Впродовж засідання Ради Росія-НАТО в четвер країни-члени Північноатлантичного альянсу закликали Росію припинити втручання в Україну і намагання зруйнувати єдність альянсу. Про це повідомила посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон.

«США підтримують політику стримування, оборони та діалогу стосовно Росії. Протягом сьогоднішньої зустрічі союзники НАТО звернулись до Росії зі спільним посланням: припиніть втручання в Україну і припиніть зловмисну діяльність і намагання розділити наш альянс», – написала Гатчісон у Twitter.

Засідання відбулось на рівні послів і обговорення торкнулось низки тем, включно з ситуацією в Україні, військової діяльності, прозорості та зменшення ризиків, йдеться на сайті НАТО.

Підхід НАТО до Росії є послідовним, наголошується в офіційному повідомленні. Практичну співпрацю було призупинено в 2014 році через агресію Росії в Україні.

Водночас канали політичного діалогу відкрито і Рада Росія-НАТО є важливим форумом. НАТО і Росія підтримують лінії зв’язку між своїми військовими, йдеться в повідомленні НАТО.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG