Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2018, Київ 12:48

Президент України закликав ЦВК забезпечити об’єктивне проведення виборів


У середу на прес-конференції Віктор Ющенко наголосив, що буде нейтралізувати усіма можливими правовими засобами спроби вплинути на Центральну виборчу комісію.


У середу на прес-конференції Віктор Ющенко наголосив, що буде нейтралізувати усіма можливими правовими засобами спроби вплинути на Центральну виборчу комісію: “Я хотів би зараз звернутися до членів ЦВК. Я розумію ту політизацію, яка по суті в спадок отримана і яка ще довго буде жити в цьому інституті, але я хотів би наголосити, це є технічний інститут. Він не ухвалює політичних рішень. Він обслуговує законодавчий виборчий процес. Я хотів би порадити членам ЦВК керуватися цим постулатом: ви забезпечуєте технологію виборів”.

А Прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив, що пропонуватиме Президенту терміново провести зустріч із членами ЦВК.

Затвердження нового складу ЦВК входило у пакет домовленостей між президентом, прем’єром та спікером. Головне завдання, яке стоїть перед Центрвиборкомом — розібратися з партійними списками.

Жодного засідання ЦВК ще не відбулося.

********


У середу Голова ЦВК Володимир Шаповал закріпив членів комісії за регіонами України

За повідомленням прес-служби комісії, головна мета цього – надання методичної й практичної допомоги виборчим комісіям і комісіям з референдумів, забезпечення координації їхньої діяльності з органами державної влади й місцевого самоврядування, а також контроль із боку ЦВК за дотриманням конституційних прав громадян.

Частина членів ЦВК, котрі були призначенні від парламентської коаліції, ініціюють проведення засідання комісії й протестують проти одноосібного ухвалення рішень Володимиром Шаповалом.

Новий склад ЦВК Верховна Рада затвердила 1 червня.

Матеріали до теми:

• Віктор Ющенко вважає Верховну Раду V скликання неповноважною • Політичні провідники. Яким має бути лідер? І чи є лідери в Україні? • Вiктор Ющенко вимагає вiд Верховної Ради та її голови Олександра Мороза припинити роботу, оскільки призначені позачергові вибори • Олександр Мороз: "Віктор Ющенко має заспокоїти своє шалене оточення" • На вибори гуртом. Опозиційний мегаблок вирішує передвиборчі питання • ЦВК наразі не може «обнулювати списки» парламентарів та визнавати обраними нових депутатів через відсутність законодавчої бази

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG