Доступність посилання

ТОП новини

Російським військовим «не вдалось ідентифікувати» ракету, яка впала на Грузію


Раніше в четвер начальник російського Генштабу заявив, що Грузія сфабрикувала інформацію щодо порушення свого повітряного простору російськими літаками.

Про це заявив командувач миротворчих сил у зоні грузинсько-осетинського конфлікту російський генерал Марат Кулахметов.

За його словами, грузинська влада знищила визначальні частини ракети, щоб ускладнити її розпізнання.

Офіційний Тбілісі повідомив, що визначив ракету як протирадіолокаційну ракету Х-58 російського виробництва.

Грузинська влада вважає, що її випустили з одного з двох літаків, які порушили повітряний простір країни на початку тижня.

Офіційна Москва заперечує, що ті літаки належали російським військово-повітряним силам.

Раніше в четвер начальник російського Генштабу заявив, що Грузія сфабрикувала інформацію щодо порушення свого повітряного простору російськими літаками.

Генерал Юрій Балуєвський додав, що заяви офіційного Тбілісі є провокацією проти Москви.

У середу помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Данієл Фрід повідомив Радіо Свобода, що докази, які мають у Грузії і з якими вже знайомі у Вашингтоні, свідчать про вторгнення в її повітряний простір.

«Мушу сказати, що немає жоднісіньких свідчень, які б я бачив, що це якимсь чином могла бути провокація Грузії. Про це, як виглядає, немає й мови. Звичайно, існує проблема, але її створила не Грузія», – наголосив чільний американський дипломат.

Раніше Тбілісі заявляв, що інцидент є провокацією Москви.

У четвер речник Державного департаменту США Шон МакКормак заявив, що Сполучені Штати засуджують ракетний напад на Грузію.

Матеріали до теми:

• США різко засудили «ракетну атаку проти Грузії», а Росія називає грузинські заяви провокацією • Михеїл Саакашвілі: Міжнародне співтовариство має дати оцінку діям Росії • Президент Грузії закликає Європу засудити Росію і звинувачує Москву в провокуванні паніки в його країні • Спостерігачі ОБСЄ і миротворці розслідують інформацію щодо порушення російськими літаками повітряного простору Грузії • Грузинський міністр звинувачує Росію в агресії • Грузія обвинуватила Росію у ракетному бомбардуванні грузинської території
XS
SM
MD
LG