Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 23:30

Суд задовольнив позов БЮТ і зобов’язав ЦВК вирішити справу щодо реєстрації блоку


Окружний адміністративний суд Києва у вівторок постановив, що Центральна виборча комісія має повторно внести питання про реєстрацію виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко до порядку денного, розглянути його і ухвалити рішення в формі постанови про реєстрацію кандидатів у депутати від блоку. Усе це Центрвиборчком має зробити не пізніше середи, 15 серпня, – наступного дня після набуття чинності ухвали суду. Водночас ЦВК може ще оскаржити цю ухвалу протягом двох днів, повідомив представник БЮТ на процесі, адвокат Володимир Пилипенко. Лідерка блоку Юлія Тимошенко на процесі знову висловила думку, що ЦВК не має жодних підстав відмовити БЮТ у реєстрації.


Окружний адміністративний суд Києва у вівторок постановив, що Центральна виборча комісія має повторно внести питання про реєстрацію виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко до порядку денного, розглянути його і ухвалити рішення в формі постанови про реєстрацію кандидатів у депутати від блоку.

Усе це Центрвиборчком має зробити не пізніше середи, 15 серпня, – наступного дня після набуття чинності ухвали суду.

Водночас ЦВК може ще оскаржити цю ухвалу протягом двох днів, повідомив представник БЮТ на процесі, адвокат Володимир Пилипенко.

Лідерка блоку Юлія Тимошенко на процесі знову висловила думку, що ЦВК не має жодних підстав відмовити БЮТ у реєстрації.

Наприкінці минулого тижня Центрвиборчком не зареєстрував список кандидатів від Блоку Юлії Тимошенко на дострокові вибори Верховної Ради, хоча й не відмовив у реєстрації.

Підставою стало те, що в списку БЮТ, на відміну від списків інших партій чи блоків, наведені не повні поштові адреси кандидатів, а тільки населені пункти, де ті живуть.
Представники БЮТ наголошують, що саме цього й вимагає від списку кандидатів українське законодавство. Повні адреси кандидатів БЮТ подав у супровідних документах.

Думки членів ЦВК розділилися. Висуванці опозиції погодилися з аргументами БЮТ, але їхніх голосів не вистачило для реєстрації.

Водночас висуванці коаліції в ЦВК вважають, що закон треба трактувати інакше. Вони вимагають від БЮТ внести у виборчий список повні адреси кандидатів у депутати.

БЮТ відмовляється виконати цю вимогу, яку називає незаконною.

Матеріали до теми:

• ЦВК звинувачує БЮТ у тиску, БЮТ не збирається виконувати вимоги ЦВК, Президент не бачить у підготовці до виборів «фундаментальних ексцесів» • БЮТ проти ЦВК • Суд не задовольнив позов Соцпартії до ЦВК щодо участі БЮТ та «Нашої України» у формуванні виборчих комісій, СПУ оскаржить це рішення • Європарламент стурбований, що ЦВК відкладає реєстрацію опозиційних партій на дострокові вибори в Україні • Центрвиборчком сформував усі 225 окружних виборчих комісій

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG