Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 20:57

НАЗК: чотири депутати не подали е-декларацію


У Національному агентстві з протидії корупції (НАЗК) заявляють, що станом на 1 квітня загалом чотири народних депутати не подали обов’язкову електронну декларацію.

Як повідомляє прес-служба агенції, не подали декларацію Андрій Журжій, Сергій Клюєв, Надія Савченко і Олександр Романович.

У НАЗК додають, що депутат Богдан Онуфрик подав свою е-декларацію на наступний день після завершення кампанії, 2 квітня.

З 1 січня до 1 квітня проходив другий етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило провести вести повні перевірки 60 електронних декларацій за різні роки 37 українських посадовців.

Згідно з законодавством, серед функцій Національного агентства з питань запобігання корупції є контроль та перевірка декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя цих людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG