Доступність посилання

ТОП новини

У Бангладеш відбулися парламентські вибори


Передвиборча агітація на вулицях столиці Дакки, фото 28 грудня 2018 року

У Бангладеш відбулося голосування на парламентських виборах, що, як вважають, втретє поспіль приведуть до влади прем’єр-міністриню Шейх Хасіну.

За очікуваннями, її партія, Ліга «Авамі», або ж «Народна ліга», разом із очолюваною нею коаліцією переможе чільну опозиційну Націоналістичну партію Бангладеш і сили, що згуртувалися навколо неї.

Результати змагання за 300 місць у парламенті мають оголосити 31 грудня.

Вибори відбувалися в супроводі сутичок між прихильниками і супротивниками Ліги «Авамі», внаслідок яких, за даними поліції, не менш ніж 10 людей загинули і понад 20 були поранені.

Націоналістична партія Бангладеш бойкотувала попередні вибори 2014 року. Її лідерка, 74-річна колишня прем’єр-міністриня Халеда Зія, від лютого перебуває в ув’язненні за звинуваченнями в корупції.

Прихильники опозиції заявляють, що зазнавали фізичних нападів, залякувань і арештів, які перешкоджали їм у виборчій кампанії. Владна партія відкидає свою причетність до таких дій.

Позиції Ліги «Авамі» останнім часом посилилися завдяки сталому економічному поступові країни протягом кількох останніх років.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG