Доступність посилання

ОВА: Росія атакувала дві громади Сумщини, троє постраждалих

Наслідки атаки РФ по Сумщині, 21 травня 2026 року
Наслідки атаки РФ по Сумщині, 21 травня 2026 року

Сили РФ у неділю, 7 червня, атакували дві громади Сумщини, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров.

За його словами, у Глухівській громаді внаслідок атаки БпЛА по автозаправній станції постраждав чоловік.

У Ворожбянській громаді російські війська атакували цивільного чоловіка, який рухався на мопеді, та ще одного чоловіка, який ішов пішки.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські міста і цивільну інфраструктуру в усіх регіонах України.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

Обстріли систем життєзабезпечення населення і закладів охорони здоров’я з метою позбавити людей електроенергії, тепла, водопостачання, зв’язку, медичної допомоги й інших необхідних умов для життя є ознакою геноцидних дій.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.


Форум

XS
SM
MD
LG