Доступність посилання

ТОП новини
26 Серпень 2019, Київ 10:12

Міністерство екології ініціює заборону на використання диких тварин у цирках – Семерак


Акція біля будівлі Національного цирку України проти використання тварин у циркових виставах «Тварини – не розвага!». Київ, 16 липня 2017 року

Міністерство екології України ініціює заборону на використання диких тварин у цирках та запровадження адміністративної відповідальності за такі дії, повідомив голова відомства Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

«Як міністр екології, вважаю неприйнятним таке використання тварин та виступаю проти популяризації в суспільстві жорстокого поводження з ними. Відповідні норми містяться у проекті закону, який ми подали на розгляд КМУ», – зазначив Семерак.

Упродовж останніх років у Верховній Раді зареєстрували низку законопроектів щодо захисту тварин. Зокрема, проект №5283 передбачає заборону використання тварин у пересувних цирках. Уже понад два роки комітет не надає висновки щодо цього документа.

На початку 2017 року в Україні розглядали законопроект, який повністю б заборонив виступи тварин у цирках через знущання над тваринами. Тоді дресирувальники і багато власників цирків були незадоволені ініціативою і заявили, що не скрізь із тваринами поводяться жорстоко.

Офіційно виступи диких тварин у цирках повністю заборонені в Австрії, Нідерландах, Бельгії, Великій Британії, кількох містах Німеччини.

У Болівії, Греції, Данії заборонені циркові виступи і диких, і свійських тварин.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG