Доступність посилання

ТОП новини
30 березня 2020, Київ 16:31

Гончарук повідомив про програму для школярів вартістю півмільярда гривень


Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що в державний бюджет 2020 року закладені витрати в сумі 500 мільйонів гривень на «унікальну програму – «мобільність» школярів».

«Це значить, що вже наступного року 100 тисяч українських школярів зможуть подорожувати Україною, глибше вивчати культуру та особливості своєї країни за кошти держави. Кожна п’ята українська школа в рамках навчальної програми буде відправляти своїх учнів у подорож Україною! Зараз школярі користуються лише окремими пільгами, програма ж дає можливість мандрувати абсолютно безкоштовно», – вказав Гончарук у фейсбуці.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков 11 листопада заявив, що парламент може розглянути законопроєкт про державний бюджет на 2020 рік у другому читанні 14 листопада.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 3 листопада схвалив проєкт державного бюджету-2020 до другого читання.

18 жовтня Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт про бюджет на 2020 рік. Його мають остаточно погодити до 1 грудня.

Доходи кошторису передбачені у сумі 1 079,5 мільярда гривень, видатки – 1,17 трильйона гривень. Видатки на безпеку і оборону – 245,8 мільярда гривень, на розвиток дорожньої інфраструктури – 74,4 мільярда гривень, на охорону здоров’я – 108 мільярдів гривень. Мінімальна зарплата, згідно з проєктом бюджету, становитиме 4723 гривень. Фінансування Пенсійного фонду складе 172,6 мільярда гривень.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна востаннє буде ухвалювати державний бюджет на один рік, оскільки надалі ухваленню кошторису передуватиме ухвалення «повноцінної трирічної декларації».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG