Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський підписав закон про правки до держбюджету


7 листопада закон повернуто з підписом президента
7 листопада закон повернуто з підписом президента

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України Про «Державний бюджет України на 2019 рік». Про це повідомляється на сайті парламенту.

Зазначається, що 7 листопада закон повернуто з підписом президента.

Законопроєкт, який зокрема передбачає виділення 1 млрд гривень на вугледобувну галузь, Верховна Рада схвалила 31 жовтня.

15 вересня у Верховній Раді зареєстрували проєкт державного бюджету. Парламент схвалив його у першому читанні. Остаточно законопроєкт про державний бюджет мають ухвалити до 1 грудня.

Доходи кошторису передбачені у сумі 1 079,5 мільярда гривень, видатки – 1,17 трильйона гривень. Видатки на безпеку і оборону – 245,8 мільярда гривень, на розвиток дорожньої інфраструктури – 74,4 мільярда гривень, на охорону здоров’я – 108 мільярдів гривень. Мінімальна зарплата, згідно з проєктом бюджету, становитиме 4723 гривень. Фінансування Пенсійного фонду складе 172,6 мільярда гривень.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна востаннє буде ухвалювати державний бюджет на один рік, оскільки надалі ухваленню кошторису передуватиме ухвалення «повноцінної трирічної декларації».

XS
SM
MD
LG