Доступність посилання

ТОП новини

США закликають Пакистан покарати винних у нападі смертника в Кашмірі


14 лютого понад 40 індійських поліцейських загинули внаслідок нападу смертника в Кашмірі

Сполучені Штати Америки закликають Пакистан покарати винних у нападі смертника в Кашмірі, унаслідок якого загинули понад 40 індійських солдатів.

«Ми в близькій комунікації з урядом Індії, щоб висловити не тільки наші співчуття, але й нашу міцну підтримку в її протистоянні цьому тероризму. Ми закликаємо Пакистан повністю співпрацювати з розслідуванням нападу й покарати кожного відповідального», – сказав речник Державного департаменту Роберт Палладіно 19 лютого.

Індія, зі свого боку, закликала Пакистан здійснити «надійні й видимі» кроки проти винних у нападі.

14 лютого понад 40 індійських поліцейських загинули внаслідок нападу смертника в Кашмірі, відповідальність за який на себе взяло базоване в Пакистані угруповання «Джаіш-е-Мохаммад».

МЗС Індії після цього нападу закликало Пакистан «припинити підтримку терористів і терористичних груп», які використовують пакистанську територію як базу і «знищити інфраструктуру, що експлуатується терористичними групами для підготовки нападів в інших країнах».

На тлі зростання напруженості Пакистан відкликав свого посла з Індії для консультацій.

Індія вже давно звинувачує Пакистан у підтримці бойовиків у Кашмірі, фактично розділеному головно між Пакистаном і Індією (ще частину утримує Китай). Обидві країни претендують на всю територію і з 1947 року через це вже мали дві війни.

Пакистан відкидає звинувачення, заявляючи, що надає дипломатичну підтримку кашмірській боротьбі за право на самовизначення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG