Доступність посилання

ТОП новини

На Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус


Львів, 22 березня 2020 року
Львів, 22 березня 2020 року

У Львівській області з початку доби 24 березня оголошено надзвичайну ситуацію у зв’язку з пандемією коронавірусного захворювання COVID-19.

Рішення про надзвичайну ситуацію медико-біологічного характеру регіонального рівня ухвалили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підставою для цього, сказав в. о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько, стало те, що, за результатами лабораторних досліджень, на Львівщині вже є офіційно підтверджений випадок коронавірусу.

Раніше надзвичайна ситуація була оголошена рішеннями регіональних органів влади чи Кабінету міністрів у десяти регіонах України: в Донецькій, Тернопільській, Черкаській, Харківській, Київській, Чернівецькій, Житомирській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях, а також у місті Києві. Львівщина стає одинадцятим регіоном у такому статусі.

На цей час останні повідомлені в Україні дані про розповсюдження коронавірусу були ще станом на 10-у годину ранку: на той час кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 становила 73, при цьому з них у Києві вже тоді повідомлялося про 29; уже вдень у Києві повідомили про 4 нові виявлені випадки, але загальне число захворілих у столиці назвали як 28. Померлих від захворювання в Україні на цей час троє, видужав один хворий.

Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 372 563 випадки коронавірусного захворювання, з них 16 380 людей від нього померли, 100 885 уже видужали.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG