Доступність посилання

ТОП новини

Біля будівель обласних центрів України пропонують 26 червня підняти кримськотатарські прапори


Діти в національних кримськотатарських костюмах під час мітингу до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Київ, 18 травня 2019 року

Меджліс кримськотатарського народу повідомив про звернення до керівництва Асоціації міст України з ініціативою щодо підняття кримськотатарського прапора разом із державним прапором України на флагштоках біля будівель міських рад міст – обласних центрів 26 червня, у День кримськотатарського прапора, повідомив голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

«У спільному листі Меджлісу кримськотатарського народу і мерії міста Фастів йдеться також про пропозиції не спускати з флагштоків кримськотатарський національний прапор до моменту відновлення державного суверенітету України над Автономною Республікою Крим і містом Севастополем та прилеглими водами Чорного й Азовського морів», – написав Чубаров у фейсбуці.

Щороку 26 червня кримські татари відзначають День національного прапора. Датою святкування був обраний перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, що відбувся 26-27 червня в Сімферополі у 1991 році.

Прапор кримських татар – це полотно небесного кольору із зображеним на ньому золотистим знаком – тамгою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG