Доступність посилання

ТОП новини

Другий за розміром аеропорт Данії почав коректно писати назву Києва


На початку жовтня минулого року Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ та іноземних аеропортів з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev)

Другий за розміром аеропорт Данії почав коректно вказувати назву Києва на своїх табло: Kyiv, а не Kiev, повідомляє посольство України в Данії.

Згідно з повідомленням, директор аеропорту у відповідь на звернення українського посла написав, що некоректне вказування назви Києва було помилкою, «яку вже виправили».

На початку жовтня минулого року Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ та іноземних аеропортів з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev). Чимало європейських столиць і міст вже підтримали цю ініціативу.

Під час перебування України в складі СРСР в англомовних засобах інформації закріпилася транслітерація назви української столиці у спосіб, який відповідав російській вимові, тобто Kiev. Українська влада наполягає, що нині правильно передавати назву близько до вимови, властивої українській мові, тобто Kyiv.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG