Доступність посилання

ТОП новини

Медіарух занепокоєний обшуками на «Суспільному»


Медіарух занепокоєний фактом кримінального провадження, адже станом на сьогодні «Суспільне мовлення» є єдиною медіагрупою, що не перебуває у власності олігархів

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір» занепокоєний обшуками в Національній суспільній телерадіокомпанії України.

«Медіарух занепокоєний фактом кримінального провадження, адже станом на сьогодні «Суспільне мовлення» є єдиною медіагрупою, що не перебуває у власності олігархів та працює винятково в інтересах українських громадян», – йдеться у зверненні.

Його автори закликають слідчі органи утриматися від дій, які суспільство та міжнародна спільнота можуть сприйняти як тиск на незалежний засіб масової інформації.

«Ми наголошуємо на неприпустимості будь-яких дій, що унеможливлять нормальну роботу мовника, зокрема його ефірне мовлення чи виробництво контенту», – заявив медіарух.

Рух «Медіа за усвідомлений вибір» підкреслює, що за будь-яких обставин редакційна політика суспільного мовника має залежатися незалежною.

30 серпня Державне бюро розслідувань провело обшуки в приміщенні Національної суспільної телерадіокомпанії України. У відомстві зазначили, що слідчі дії тривали в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо «зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди».

Національна суспільна телерадіокомпанія, зі свого боку, повідомила, що з обшуками прийшли й до голови правління НСТУ Зураба Аласанії та кількох інших співробітників компанії.

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір» створений у лютому 2019 року. Ініціаторами створення руху стали Інститут масової інформації, ГО «Детектор медіа», Фундація «Суспільність», МГО «Інтерньюз Україна», ГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» та інші.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG