Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 21:02

Супрун назвала безоплатні послуги, які можна отримати у сімейного лікаря


Уляна Супрун: профілактичні огляди – це ті базові речі, які має робити кожен у певному віці або ж при певних групах ризику

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про безоплатні медичні послуги, які можна отримати у сімейного лікаря, зокрема про профілактичні огляди.

«Причиною цих хвороб і смертей від них, найчастіше, стає спосіб життя людини і те, що вона пізно звертається до лікаря. Коли ви матимете свого лікаря, будете його регулярно відвідувати, спілкуватися з ним щодо будь-яких змін у стані здоров’я і проходитиме обстеження, він зможе вчасно виявити ризики. Сімейний лікар проконсультує, як поступово звільнитися від шкідливих звичок, де знайти додаткову допомогу і як перейти до здорового способу життя», – написала Супрун у Facebook 8 серпня.

Вона наголосила, що кількість візитів до лікаря – необмежена, і «все оплачує НСЗУ, Національна служба здоров’я України».

Читайте також: Завершилась «друга хвиля» підписання договорів із медзакладами

«Профілактичні огляди, які включені до безоплатних послуг у вашого лікаря – це ті базові речі, які має робити кожен у певному віці або ж при певних групах ризику, щоб зберегти своє здоров’я», – додала урядовець.

За словами Супрун, одна з важливих ролей, які відіграє сімейний лікар – це запобігання найбільш поширеним в Україні хворобам, зокрема тим, які спричиняють 80% смертей в Україні – раку, діабету і серцево-судинним захворюванням.

1 липня офіційно стартував черговий етап медичної реформи. Медичні заклади, які підписали договір з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за новою моделлю. Також набуває чинності перелік послуг, які входять до гарантованої первинної медичної допомоги та оплачуються державою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG