Доступність посилання

ТОП новини

Коронавірус «переслідуватиме людство», доки не винайдуть вакцину – посадовець ВООЗ


За даними Університету Джонза Гопкінса, наразі в світі понад 1,8 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них понад 114 тисяч – летальні
За даними Університету Джонза Гопкінса, наразі в світі понад 1,8 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них понад 114 тисяч – летальні

Пандемія коронавірусу SARS-CoV-2 триватиме, доки науковці не розроблять вакцину проти коронавірусного захворювання, заявив спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань хвороби COVID-19 Девід Набарро 12 квітня. Про це він сказав в інтерв’ю каналу NBC News 12 квітня.

На думку Набарро, природа коронавірусної хвороби відрізняється від природи сезонного грипу.

«Ми не впевнені, що це (COVID-19 – ред.) відбуватиметься хвилями, як грип. Ми думаємо, що цей вірус буде переслідувати людство ще доволі довгий час, доки ми всі не отримаємо вакцину, здатну нас захистити», – заявив він.

Читайте також: У світі помічають ознаки надії у боротьбі з COVID-19. Але повністю подолати вірус зможе тільки вакцина​

Як зазначає представник ВООЗ, навіть попри зниження кількості хворих у Європі, захворювання поширюється іншими частинами світу, тож всі країни повинні мати відповідну інфраструктуру.

«Ключовою щодо цього конкретного вірусу є наявність в кожної спільноти певного захисного бар’єру, який може фіксувати хворих, щойно вони з’являються, ізолювати їх і запобігати спалахам. Необхідно, щоб у кожної країни була така можливість», – додав Набарро.

11 квітня Міністерство охорони здоров’я України заявило про готовність долучитися до проєкту ВООЗ з пошуків ліків від коронавірусної хвороби.

За даними Університету Джонза Гопкінса, наразі в світі понад 1,8 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них понад 114 тисяч – летальні. 430 527 людей вилікувалися.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG